українська (UK) русский (Россия) English (United States)
Про програму Про програму

Вважаючи надзвичайну важливість інформатизації Національної академії наук України з метою підвищення ефективності праці науковців України в 2004 році була започаткована цільова програма НАН України – «Програма інформатизації НАН України».
Над виконанням програми у впродовж п’яти років приймало участь дев’ять установ НАН України які працювали відповідно затвердженої концепції програми та тематики, яка щорічно формувалась та контролювалась Координаційною радою та базовою організацією – Інститутом Програмних Систем НАН України.
В результаті виконання програми було побудоване високошвидкісне середовище обміну даних та створені програмні засоби які сприяють інтенсифікації наукових процесів, інтеграції наукових інформаційних ресурсів України в світовий інформаційний простір, підвищенню ефективності управління науковою діяльністю.
Результати виконання програми першої п’ятирічки проаналізовано та з врахуванням сучасних потреб академії та світових тенденцій в інформаційних технологіях сформовані основні напрямки та концептуальні основи подальшого розвитку програми на 2010-2014 рр.

 

© ІПC НАН України, 2008 — 2022

E-mail: iss@isofts.kiev.ua

Всі права захищені
Адміністрація ресурсу не несе відповідальності за протиправні дії третіх осіб

Тел.: +38 044 526-55-07